• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 september 08:30Eldenia JO7-2 - Jonge Kracht JO7-1Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    21 september 08:30Eldenia JO13-1G - SCP JO13-1Sportpark Elden
    21 september 08:30Eldenia MO13-1 - De Paasberg MO13-1Sportpark Elden
    21 september 08:30Advendo '57 JO15-1 - Eldenia JO15-2Sportpark Allemanskamp
    21 september 08:30ESA JO12-2 - Eldenia JO12-2Sportcentrum Rijkerswoerd
    21 september 08:30ONA '53 JO11-2 - Eldenia JO11-4Sportpark Van Ketwich Verschuur
    21 september 08:30RKHVV JO12-2 - Eldenia JO12-1Sportpark De Blauwenburcht
    21 september 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-4 - Eldenia JO11-3Sportpark De Schuytgraaf
    21 september 08:30DZC'68 JO8-4G - Eldenia JO8-4Sportpark Zuid (ingang 2)
    21 september 08:45Eldenia JO7-2 - DVV JO7-2Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    21 september 09:00Blauw Wit JO7-2 - Eldenia JO7-2Sportpark De Schoonhorst (Bl. Wit)
    21 september 09:00Beekbergen JO8-1 - Eldenia JO8-1Sportpark Veldhof
    21 september 09:30Elsweide JO10-1 - Eldenia JO10-2Sportpark Elsweide
    21 september 09:30DVOV JO12-4 - Eldenia JO12-5Sportpark De Pinkenberg
    21 september 09:45OSC JO9-3G - Eldenia JO9-4Sportpark Nieuw Balveren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 september 08:30Eldenia JO12-4 - MASV JO12-211 - 0
    7 september 08:30Eldenia JO12-2 - HAVO JO12-1G4 - 2
    7 september 08:30VDZ JO12-5 - Eldenia JO12-34 - 10
    7 september 09:00SC Rheden JO15-2 - Eldenia JO15-45 - 4
    7 september 10:00Eldenia JO11-3 - RKHVV JO11-310 - 5
    7 september 10:00Eldenia JO12-1 - RKHVV JO12-29 - 2
    7 september 10:00Eldenia JO11-2 - VVO JO11-21 - 7
    7 september 10:30Spero JO11-2 - Eldenia JO11-16 - 9
    7 september 10:45Eldenia JO19-2 - Oranje Blauw JO19-17 - 1
    7 september 11:00SML JO11-6G - Eldenia JO11-48 - 4
    7 september 11:15Westervoort JO13-1G - Eldenia JO13-2G3 - 1
    7 september 11:45VDZ MO15-1 - Eldenia MO15-115 - 0
    7 september 12:30SDV Barneveld JO17-1 - Eldenia JO17-11 - 4
    7 september 12:30ESA JO19-5 - Eldenia JO19-32 - 5
    7 september 12:45Eldenia MO17-3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf MO17-10 - 11
rfwbs-slide