• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Eldenia 6 Veld Zondag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 10:00Loo 3 - Eldenia 6Sportpark Immerloo
    12 dec. 11:30Eldenia 6 - Spero 11Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.Spero 6 - Eldenia 64 - 1
    28 nov.Eldenia 6 - GVA 43 - 4
  • Poulestanden Eldenia 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 6751132131916
    2Orion 875021613315
    3Elistha 27421139414
    4GVA 474031617-112
    5Eendracht Arnhem 343101541110
    6DVV 573042224-29
    7Eldenia 672142021-17
    8De Bataven 652031619-36
    9Loo 362041320-76
    10Spero 1171241420-65
    11Sc Westervoort 681161431-174

    Poulestanden Eldenia 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 621107344
    2Spero 820204402
    3FC Jeugd 4201137-41

    Poulestanden Eldenia 6 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 311009093
    2Phenix 311007163
    3KOSC 811008353
    4Marienheem 311007253
    5KOSC 411006153
    6Sallandia 211006153
    7KCVO 511005053
    8Longa '30 1111005053
    9Sp. Neede 311005053
    10BSC Unisson 311006243
    11v.v. Dieren 211006243
    12Blauw Wit 511004043
    13ST DSZ/Leones 311004043
    14vv Ewijk 511006333
    15vv Montferland 411006333
    16s.v. Rijssen 211004133
    17avc Heracles 211003033
    18Langeveen 211003033
    19SP Lochem 511003033
    20De Tubanters 1897 411003033
    21Veensche Boys 211003033
    22Wesepe 311003033
    23ZAC 311003033
    24Eendracht Arnhem 411004223
    25Pax 911004223
    26S.V. Vasse 211004223
    27Apeldoornse Boys 211003123
    28Etten 311003123
    29SV De Lutte 411003123
    30Sprinkhanen 311002023
    31Helios 211005413
    32Alverna 211004313
    33RKZVC 511004313
    34TKA 411003213
    35VIOD 411002113
    36VIOD 611002113
    37Woezik 1211002113
    38TVO 311001013
    39TVC '28 911004403
    40Warnsveldse Boys 511003303
    41Zenderen Vooruit 311002203
    42HSC '21 311001103
    43Rood Zwart 511001103
    44SP Lochem 411001103
    45DIOSA 300000000
    46Eendracht Arnhem 300000000
    47vv Ewijk 600000000
    48Heumen 300000000
    49Lienden 200000000
    50Sportclub Silvolde 500000000
    51Spero 900000000
    52TVO 510014400
    53SV Nieuw Heeten 310013300
    54SDC '12 610012200
    55Manderveen 210011100
    56Rigtersbleek 310011100
    57AD '69 210011100
    58Emst 3100145-10
    59Orion 12100134-10
    60SC Rijnland 2100134-10
    61Sallandia 3100123-10
    62UHC 4100112-10
    63Varsseveld 4100112-10
    64VDZ 5100112-10
    65v.v. Twenthe 5100101-10
    66Eldenia 6100124-20
    67TVV 3100124-20
    68VIOD 5100124-20
    69Heeten 3100113-20
    70KOSC 5100113-20
    71Sc Westervoort 4100113-20
    72Sp. Neede 4100102-20
    73SV Hatert 2100136-30
    74HC '03 5100136-30
    75Stevo 9100114-30
    76Diepenheim 3100103-30
    77ST: Losser/AJC '96 7100103-30
    78sv Orderbos 3100103-30
    79s.v. Rijssen 3100103-30
    80Rohda Raalte 13100103-30
    81Saasveldia 6100103-30
    82Sportclub Silvolde 3100103-30
    83GVV Eilermark 4100126-40
    84Ulftse Boys 4100126-40
    85Spero 10100104-40
    86Woezik 8100104-40
    87Fleringen 3100138-50
    88SV Vaassen 3100127-50
    89Lemelerveld 8100116-50
    90Stevo 6100116-50
    91Alexandria 3100105-50
    92Concordia-W 9100105-50
    93SC Meddo 3100105-50
    94Reunie 4100117-60
    95DAVO 2100109-90