• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Eldenia 4 Veld Zondag man

  • Eldenia 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 09:30Eldenia 4 - Elsweide 5Sportpark Elden
    11 dec. 10:30Sportclub Groessen 3 - Eldenia 4Sportpark Heggeakkers
    18 dec. 09:30Eldenia 4 - SC Rijnland 2Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.SV Gelders Eiland 2 - Eldenia 41 - 3
  • Poulestanden Eldenia 4 ( 6e klasse 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Groessen 3851231211016
    2De Bataven 574212772014
    3SC Rijnland 264111210213
    4De Bataven 764022219312
    5Eldenia 563212520511
    6Sc Westervoort 573132021-110
    7Spero 773041319-69
    8SV Gelders Eiland 272141316-37
    9Angerlo Vooruit 561141621-54
    10Eldenia 461141534-194
    11Elsweide 561051016-63

    Poulestanden Eldenia 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 29 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 43300197129
    2Spero 6311111654
    3MASV 43102510-53
    4DUNO D 23012416-121

    Poulestanden Eldenia 4 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick Z. 211006063
    2Etten 211006063
    3ONA '53 311007253
    4FC Winterswijk 911006153
    5ABS 411005053
    6Buurse 211005053
    7De Kieviten 211004043
    8Enter 411006333
    9BWO 411005233
    10Markelo 611004133
    11Varsseveld 511003033
    12Arnhemse Boys Schuytgraaf 211005323
    13KOSC 611004223
    14NEC 311004223
    15SDC '12 411004223
    16Dalfsen 411003123
    17Varsseveld 411003123
    18Vorden 411003123
    19UD W. 411005413
    20SP Lochem 411004313
    21Blauw Wit 611003213
    22Wesepe 211002113
    23Saasveldia 511003303
    24Juliana '31 411002203
    25Woezik 611001103
    26FC Jeugd 400000000
    27NEO 400000000
    28Borne 410013300
    29Orion 1210012200
    30GVA 510011100
    31v.v. Twenthe 5100145-10
    32Concordia-W 8100134-10
    33SCP 4100123-10
    34Warnsveldse Boys 5100112-10
    35Woezik 4100135-20
    36Longa '30 11100124-20
    37SV Nieuw Heeten 3100124-20
    38Spero 8100124-20
    39Angerlo Vooruit 3100113-20
    40Helios 2100113-20
    41Varsseveld 6100113-20
    42BSC Unisson 3100136-30
    43Ruurlo 3100125-30
    44UD W. 5100114-30
    45SV Babberich 2100103-30
    46Batavia '90 5100104-40
    47Union 3100127-50
    48DVV 5100116-50
    49F.C. Ommen 2100105-50
    50Stevo 5100105-50
    51Eldenia 4100106-60
    52WSV 6100106-60