• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Contact

  • Contactgegevens
    v.v. Eldenia
    Westerveldsestraat 26 6842 BV Arnhem
    026 - 3814468
    Bestuur
    BestuurBestuur algemeenalgemeen@eldenia.nl
    VoorzitterVacant@eldenia.nl
    SecretarisMartijn Elberssecretaris@eldenia.nl
    PenningmeesterOlaf Rosendaalfinancieel@eldenia.nl
    VoetbalzakenWim Hendriksvoetbalzaken@eldenia.nl
    Algemeen lidJan-Frans Bastiaansealgemeenbestuurslid@eldenia.nl
    Divers
    ContributieHans Folkerpenningmeester@eldenia.nl
    Financiële administratieHans Folkerpenningmeester@eldenia.nl
    Ledenadministratie jeugd Wilma van den Dobbelsteenledenadministratie@eldenia.nl
    Ledenadministratie seniorenWilma van den Dobbelsteenledenadministratie@eldenia.nl
    Vertrouwenspersoon Arthur Zewaldvertrouwenspersoon1@eldenia.nl
    Vertrouwenspersoon Eefje van Rijnvertrouwenspersoon2@eldenia.nl
    VoetbalacademieAlex van Ginkelvoetbalacademie@eldenia.nl
    SponsorcommissiePiet de Leeuw sponsoring@eldenia.nl
    KantinebeheerKarin Folkerkantinebeheerder@eldenia.nl
    PupillenkampWim Hendrikspupillenkamp@eldenia.nl
    Wedstrijdzaken
    VoorzitterVacantjeugdvoorzitter@eldenia.nl
    SecretarisChris Stockentreejeugdsecretaris@eldenia.nl
    WedstrijdcoördinatieWim Whienwedstrijdsecretaris@eldenia.nl06-13155957
    Coördinator clubhuisdienstArnoud Bruinclubhuisdienst@eldenia.nl
    Coördinator scheidsrechterszakenRob Kramerscheidsrechters@eldenia.nl
    Coördinator vrijwilligersKarin Folkervrijwilligers@eldenia.nl
    Coördinator activiteitenAngela Hermsenactiviteiten@eldenia.nl
    G-commissie
    Algemeen lidAlbert van Haerena.haeren7@chello.nl06-27472040
    Algemeen lidPatrick Wouterspatrickwouters@live.nl06-13986028
    Coördinatoren
    HoofdopleidingenGerrit Goossensopleidingen@eldenia.nl06-22268414
    Selectie senioren herenTon Schuil
    Selectie senioren vrouwenAstrid van der Zijden-Wanrooij
    Coördinator VoetbalzakenRicardo Hartgerscoordinator.voetbalzaken@eldenia.nl
    Coördinator O7Dennis Cornelissenonder7@eldenia.nl
    Coördinator O8Dennis Cornelissenonder8@eldenia.nl
    Coördinator O9Joost van Reeonder9@eldenia.nl
    Coördinator O10Laurens Rijnbeekonder10@eldenia.nl
    Coördinator O11Wesley Jansenonder11@eldenia.nl
    Coördinator O12John Slappendelonder12@eldenia.nl
    Coördinator O13vacantonder13@eldenia.nl
    Coördinator O14Bas van Asonder14@eldenia.nl
    Coördinator O15Henry Maatmanonder15@eldenia.nl
    Coördinator O16Henry Maatmanonder16@eldenia.nl
    Coördinator O17Mark Mierasonder17@eldenia.nl
    Coördinator O19Mark Mierasonder19@eldenia.nl
    Coördinator keepersVacant