• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Eldenia 7 VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 09:30Eldenia 7 - Elsweide 5Sportpark Elden
    7 nov. 12:00Orion 7 - Eldenia 7Sportpark Mariënbosch
    21 nov. 09:30Eldenia 7 - RKSV Driel 3Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Eldenia JO11-4M - VDZ MO12-15 - 3
    19 okt.Eldenia 2 - Trekvogels 21 - 3
    17 okt.Eldenia 7 - Pax 41 - 3
  • Poulestanden Eldenia 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion 744002212112
    2Spero 103300110119
    3Elsweide 5220011836
    4Sc Westervoort 432016516
    5CHRC 221016603
    6VDZ 531021314-13
    7Eldenia 731021215-33
    8FC Jeugd 43102610-43
    9SML 33003618-120
    10RKSV Driel 34004218-160

    Poulestanden Eldenia 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 7321011297
    2Spero 1131117614
    3De Bataven 93102610-43
    4MASV 83102612-63

    Poulestanden Eldenia 7 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Sp. Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80