• Programma

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    13 november 19:30Bennekom 45+1Eldenia 45+1
    13 november 20:00Eldenia 35+1AZ 2000 - Elderveld 35+1
    13 november 20:00Eldenia 35+2RKHVV 35+2
    13 november 20:00Eldenia 45+1Echteld 45+1
    13 november 20:00AZ 2000 - Elderveld 35+2Eldenia 35+3
    13 november 20:30Eldenia 35+1Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+1
    13 november 20:30Eldenia 35+3Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4
    13 november 20:30Jonge Kracht 35+1Eldenia 35+2
    13 november 21:00Eldenia 35+2Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+3
    13 november 21:00ESA 35+1Eldenia 35+1
    13 november 21:00De Paasberg 45+1Eldenia 45+1
    13 november 21:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2Eldenia 35+3
    13 november 21:30Eldenia 45+1Elistha 45+1
    13 november 21:30Eldenia 35+3VDZ 35+1
    13 november 22:00De Bataven 35+2Eldenia 35+2
    14 november 09:00Rigtersbleek G1Eldenia G1
    14 november 11:00vv Ede/Victoria G1Eldenia G1
    15 november 10:00MASV 7Eldenia 6
    15 november 10:30Veluwezoom 3Eldenia 9
    15 november 11:30Eldenia 3GVA 3
    16 november 20:30Eldenia O21-1SML O21-1
    21 november 08:30Eldenia JO13-4Groessen JO13-3G
    21 november 08:30Eldenia JO13-5ESA JO13-6
    21 november 09:00DVC '26 JO13-2GEldenia JO13-2
    21 november 09:00Blauw Wit JO14-1Eldenia JO14-1
    21 november 09:15Jonge Kracht G2Eldenia G1
    21 november 09:45Trekvogels MO13-1Eldenia MO13-1
    21 november 10:00Candia '66 JG1GEldenia JG1
    21 november 10:45Eldenia JO19-2VDZ JO19-3
    21 november 11:15Westervoort JO13-2GEldenia JO13-3
    21 november 12:00Woezik JO15-1Eldenia JO15-1
    21 november 12:30Spero JO17-6Eldenia JO17-4
    21 november 12:45Eldenia JO15-3EMM JO15-1
    21 november 12:45Eldenia G2DTS '35 Ede G1
    21 november 12:45Eldenia MO17-1Excelsior R. MO17-1
    21 november 13:00Eldenia VR1RVVH VR1
    21 november 13:00DVC '26 JO17-1Eldenia JO17-1
    21 november 14:00VDZ MO17-3Eldenia MO17-3
    21 november 14:30DIO '30 MO17-1Eldenia MO17-2
    21 november 15:00DCS JO17-2Eldenia JO17-2
    21 november 15:15Eldenia JO15-2DTS '35 Ede JO15-3
    21 november 15:15Eldenia MO19-1DVS'33 Ermelo MO19-1
    21 november 15:15Eldenia JO19-1Sc Westervoort JO19-1
    21 november 15:15Eldenia JO17-3OVC '85 JO17-2
    22 november 09:30Eldenia 8DVSG 5
    22 november 09:30Eldenia 7VDZ 3
    22 november 09:30SC Bemmel 5Eldenia 3
    22 november 09:30Concordia-W 5Eldenia 5
    22 november 10:00GSV '38 4Eldenia 9
    22 november 11:00Spero 3Eldenia 2
    22 november 11:30Eldenia VR2OVV'67 VR1
    22 november 11:30Eldenia VR4RKHVV VR3
    22 november 11:30Eldenia VR3De Bataven VR1
    22 november 11:30Arnhemia 3Eldenia 10
    22 november 12:15DIO '30 3Eldenia 6
    22 november 14:30EldeniaRKTVC
    27 november 19:30Eldenia 35+2Jonge Kracht 35+1
    27 november 19:30Elistha 45+1Eldenia 45+1
    27 november 20:00Eldenia 45+1Bennekom 45+1
    27 november 20:00RKHVV 35+2Eldenia 35+2
    27 november 20:30Eldenia 35+2Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+3
    27 november 20:30Echteld 45+1Eldenia 45+1
    27 november 21:00Eldenia 45+1De Paasberg 45+1
    27 november 21:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4Eldenia 35+3
    27 november 21:30Eldenia 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+2
    27 november 21:30De Bataven 35+2Eldenia 35+2
    27 november 22:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2Eldenia 35+3
    27 november 22:30Eldenia 35+3VDZ 35+1
    28 november 08:30Eldenia MO13-1VDZ MO13-2
    28 november 08:30Eldenia JO13-2SML JO13-2G
    28 november 08:30Uchta JO13-2Eldenia JO13-5
    28 november 08:45DZC'68 JO13-6GEldenia JO13-4
    28 november 10:00Eldenia JO14-1UHC JO14-1G
    28 november 10:00Eldenia JO15-1OVC'85 JO15-1
    28 november 10:00VDZ JO13-2Eldenia JO13-1
    28 november 10:15SDS' 55 JO15-1Eldenia JO15-3
    28 november 11:30Elistha JO15-1Eldenia JO15-2
    28 november 11:30FC Eindhoven AV MO17-1Eldenia MO17-1
    28 november 12:45Eldenia JO17-2VDZ JO17-2
    28 november 12:45Eldenia MO17-3't Peeske MO17-1
    28 november 13:15Wartburgia asv VR1Eldenia VR1
    28 november 13:15Jonge Kracht G3Eldenia G2
    28 november 13:45FC Bergh MO19-1Eldenia MO19-1
    28 november 15:00Eldenia G1vv Ede/Victoria G1
    28 november 15:00OVC '85 JO19-2Eldenia JO19-2
    28 november 15:00Concordia-W JO19-1Eldenia JO19-1
    28 november 15:15Eldenia JO17-4Groessen JO17-2
    28 november 15:15Eldenia MO17-2DOVO MO17-1
    28 november 15:45Eldenia JO17-1Voorwaarts T JO17-1
    29 november 09:30Eldenia 5De Bataven 5
    29 november 09:30Eldenia 9Arnhemse Boys Schuytgraaf 2
    29 november 09:30De Bataven 8Eldenia 8
    29 november 10:00Dierense Boys 3Eldenia 7
    29 november 10:00Spero VR2Eldenia VR3
    29 november 11:00SC Rheden VR1Eldenia VR4
    29 november 11:30Eldenia 6WVW 3
    29 november 11:30Eldenia 10RKSV Driel 5
    29 november 11:30Eldenia 3Blauw Wit 3
    29 november 14:00VDZ VR1Eldenia VR2
    29 november 14:00RKSV DrielEldenia
    4 december 19:30Elistha 45+1Eldenia 45+1
    4 december 20:00Eldenia 45+1Bennekom 45+1
    4 december 20:30De Paasberg 45+1Eldenia 45+1
    4 december 21:00Eldenia 45+1Echteld 45+1
    5 december 08:30Eldenia JO13-3OVC '85 JO13-3G
    5 december 08:30Eldenia JO13-5De Bataven JO13-2
    5 december 09:00Jonge Kracht JO15-1Eldenia JO15-1
    5 december 10:30SKV JO13-1Eldenia JO13-1
    5 december 10:30SKV G1Eldenia G2
    5 december 10:45Eldenia JO19-2ESA JO19-3
    5 december 11:15Kesteren MO17-1Eldenia MO17-2
    5 december 11:30Eldenia JG1Barneveld JG1G
    5 december 12:00Eendracht G1GEldenia G1
    5 december 12:00DVOV JO13-2GEldenia JO13-2
    5 december 12:15Quick 1888 JO14-1Eldenia JO14-1
    5 december 12:30Eldenia MO17-3SVO DCS/OBW MO17-2
    5 december 12:30Eldenia JO15-3Fortissimo JO15-2
    5 december 12:30SVO DCS/OBW MO19-1Eldenia MO19-1
    5 december 12:45Eldenia MO17-1SVO Fortuna'54 MO17-1
    5 december 13:00GVA JO15-1Eldenia JO15-2
    5 december 13:15RKHVV JO13-2Eldenia JO13-4
    5 december 14:30Eldenia JO17-4VVO JO17-2
    5 december 14:30Eldenia JO19-1DVC '26 JO19-1
    5 december 15:00Eldenia JO17-3OSC JO17-3
    5 december 15:30Robur et Velocitas JO17-1Eldenia JO17-1
    5 december 16:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-2Eldenia JO17-2
    5 december 17:00Eldenia VR1Woezik VR1
    6 december 09:30Eldenia 7De Bataven 6
    6 december 09:30De Bataven 4Eldenia 3
    6 december 10:00DVV 4Eldenia 5
    6 december 11:00v.v. Dieren 4Eldenia 9
    6 december 11:00BVC '12 2Eldenia 2
    6 december 11:30Eldenia VR2Prinses Irene VR1
    6 december 11:30Eldenia 6Leones 3
    6 december 11:30Eldenia VR4SDOO VR1
    6 december 11:30Eldenia VR3Loo VR1
    6 december 11:30Eldenia 10Spero 7
    6 december 13:00SC Bemmel 6Eldenia 8
    6 december 14:30EldeniaDVOL
    7 december 20:00csv Apeldoorn O21-1Eldenia O21-1
    11 december 19:30Jonge Kracht 35+1Eldenia 35+2
    11 december 20:00Eldenia 35+2De Bataven 35+2
    11 december 21:00RKHVV 35+2Eldenia 35+2
    11 december 21:30Eldenia 35+2Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+3
    12 december 08:30Eldenia JO13-1Blauw Geel '55 JO13-1
    12 december 08:30Eldenia JO13-4v.v. Dieren JO13-3
    12 december 10:00Eldenia JO13-2ESA JO13-2G
    12 december 10:00Eldenia JO15-1Beuningse Boys JO15-1
    12 december 10:10SML JO15-3Eldenia JO15-3
    12 december 10:30MASV JO13-3Eldenia JO13-3
    12 december 10:30RKSV Driel JO13-3Eldenia JO13-5
    12 december 11:00Jonge Kracht G1Eldenia G1
    12 december 12:00BVC '12 JO14-1Eldenia JO14-1
    12 december 12:00Elistha JO17-2Eldenia JO17-4
    12 december 12:30DSVP MO17-2Eldenia MO17-1
    12 december 12:45Eldenia JO17-2SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1
    12 december 12:45Eldenia G2VRC G1
    12 december 14:00RKHVV JO17-3Eldenia JO17-3
    12 december 14:30SSS VR1Eldenia VR1
    12 december 15:15Eldenia JO15-2DCS JO15-2
    12 december 15:15Eldenia MO17-2Arnhemse Boys Schuytgraaf MO17-1
    12 december 15:15Eldenia MO19-1Quick 1888 MO19-1
    12 december 15:15VIOD JO19-1Eldenia JO19-1
    12 december 15:45Eldenia JO17-1HC '03 JO17-1
    12 december 16:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-2Eldenia JO19-2
    13 december 09:30Eldenia 5VVO 3
    13 december 09:30Eldenia 8Eendracht Arnhem 3
    13 december 09:45MASV 7Eldenia 9
    13 december 10:00GVA VR1Eldenia VR3
    13 december 10:00Orion 9Eldenia 6
    13 december 10:30Sprinkhanen 3Eldenia 7
    13 december 11:00Elistha 2Eldenia 10
    13 december 11:30Eldenia VR4Sc Westervoort VR2
    13 december 11:45HVCH VR1Eldenia VR2
    13 december 12:00Sc Westervoort 2Eldenia 2
    13 december 12:15Nijmegen 4Eldenia 3
    13 december 14:30EldeniaBlauw Wit
rfwbs-slide