• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Eldenia Vrouwen 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 nov. 11:30Eldenia VR3 - ST AWC/Juliana '31 VR1Sportpark Elden
    14 nov. 10:45WVW VR1 - Eldenia VR3Sportpark De Kamp
    21 nov. 10:30Leones VR1 - Eldenia VR3Sportpark Het Zijvond
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.Eldenia 2 - Trekvogels 21 - 3
    23 okt.Eldenia JO11-4M - VDZ MO12-15 - 3
    24 okt.Eldenia VR3 - Brakkenstein VR23 - 1
  • Poulestanden Eldenia VR3 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion VR344002131812
    2WVW VR13300213189
    3ST AWC/Juliana '31 VR143018629
    4Spero VR132108357
    5Leones VR1320110556
    6De Bataven VR132017526
    7Eldenia VR3413011926
    8OSC VR221015503
    9Beuningse Boys VR210102201
    10Trekvogels VR4301247-31
    11Quick 1888 VR24013614-81
    12DIO '30 VR14013424-201
    13Brakkenstein VR12002111-100
    14Brakkenstein VR24004415-110

    Poulestanden Eldenia VR3 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loo VR1320112576
    2Eldenia VR3320114866
    3ST: Victoria'25/UHC VR13201121116
    4RKHVV VR23003317-140