• Programma

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    20 september 19:30Eldenia 45+1Orion 45+1
    20 september 19:30Eldenia VR1Arnhemse Boys Schuytgraaf VR1
    20 september 19:30AZ 2000 - Elderveld 35+1Eldenia 35+1
    20 september 19:30Eldenia 35+2De Paasberg 35+1
    20 september 19:50De Paasberg 45+1Eldenia 45+1
    20 september 20:00Eldenia 35+2Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2
    20 september 20:00MASV 35+1Eldenia 35+1
    20 september 20:00Eendracht Arnhem VR1Eldenia VR1
    20 september 20:00Eldenia 35+3Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+5
    20 september 20:30AZ 2000 - Elderveld 35+2Eldenia 35+3
    20 september 20:30Arnhemia 35+1Eldenia 35+2
    20 september 20:30Eldenia 45+1Brakkenstein 45+1
    20 september 20:30Eldenia VR1De Paasberg VR1
    20 september 20:30Eldenia 35+1Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+1
    20 september 20:50Elistha 45+1Eldenia 45+1
    20 september 21:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4Eldenia 35+3
    21 september 08:30ONA '53 JO11-2Eldenia JO11-4
    21 september 08:30Eldenia JO8-2Beuningse Boys JO8-2
    21 september 08:30ESA JO12-2Eldenia JO12-2
    21 september 08:30Advendo '57 JO15-1Eldenia JO15-2
    21 september 08:30DZC'68 JO8-4GEldenia JO8-4
    21 september 08:30Eldenia JO7-2Jonge Kracht JO7-1
    21 september 08:30Eldenia JO12-4Aquila JO12-1
    21 september 08:30RKHVV JO12-2Eldenia JO12-1
    21 september 08:30Eldenia MO13-1De Paasberg MO13-1
    21 september 08:30Eldenia JO13-1GSCP JO13-1
    21 september 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-4Eldenia JO11-3
    21 september 08:45Eldenia JO7-2DVV JO7-2
    21 september 09:00Blauw Wit JO7-2Eldenia JO7-2
    21 september 09:00Beekbergen JO8-1Eldenia JO8-1
    21 september 09:30DVOV JO12-4Eldenia JO12-5
    21 september 09:30Elsweide JO10-1Eldenia JO10-2
    21 september 09:45OSC JO9-3GEldenia JO9-4
    21 september 10:00Eldenia JO11-2Bennekom JO11-3
    21 september 10:00VIOD JO12-2Eldenia JO12-3
    21 september 10:00Eldenia JO14-1Orion JO14-4
    21 september 10:00Eldenia JO15-1Orion JO15-1G
    21 september 10:00Eldenia JO8-3ONA '53 JO8-2
    21 september 10:00Eldenia JO11-1Angerlo Vooruit JO11-1
    21 september 10:00Elistha JO7-1Eldenia JO7-1
    21 september 10:00SML JO10-6Eldenia JO10-5
    21 september 10:15Woezik MO17-3Eldenia MO17-2
    21 september 10:15Eldenia JO7-1OVC '85 JO7-2
    21 september 10:30WWNA JG1Eldenia JG1
    21 september 10:30SKV G1Eldenia G1
    21 september 10:45Jonge Kracht JO7-2Eldenia JO7-1
    21 september 10:45RKSV Driel JO13-2Eldenia JO13-3
    21 september 11:00Eldenia JO7-1Elsweide JO7-1
    21 september 11:00OVC '85 JO17-2Eldenia JO17-2
    21 september 11:30VVO JO9-3Eldenia JO9-3
    21 september 11:30Eldenia JO10-3ESA JO10-4
    21 september 11:30Eldenia JO9-1Elistha JO9-1
    21 september 11:30Eldenia JO10-1SDV Barneveld JO10-3
    21 september 11:30Eldenia JO10-4DVV JO10-4G
    21 september 11:30Eldenia JO9-2Trekvogels JO9-1
    21 september 12:30ESA JO19-3Eldenia JO19-2
    21 september 12:45Eldenia JO15-3SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-1
    21 september 13:00OVC '85 MO15-1Eldenia MO15-1
    21 september 13:00GSV'38 JO15-1GEldenia JO15-4
    21 september 13:15OSC JO13-3MEldenia JO13-2G
    21 september 13:30ST Hapert/EFC MO17-1Eldenia MO17-1
    21 september 14:00RKHVV JO17-4Eldenia JO17-4
    21 september 14:00Eldenia VR1SSS VR1
    21 september 15:00Trekvogels JO19-1Eldenia JO19-1
    21 september 15:15Eldenia JO19-3ESA JO19-5
    21 september 15:15Eldenia JO17-3Redichem JO17-2
    22 september 09:30Eldenia 5RKHVV 5
    22 september 09:30Eldenia 8DCS 7
    22 september 10:00MASV 5Eldenia 3
    22 september 10:00RKHVV 3Eldenia 2
    22 september 10:30SDZZ 5Eldenia 9
    22 september 11:30Eldenia 4Spero 6
    22 september 11:30Eldenia VR2Hontenisse VR1
    22 september 11:30Eldenia 6Loo 2
    22 september 12:15OSC VR2Eldenia VR3
    22 september 14:00Orion 8Eldenia 7
    22 september 14:30Arnhemse Boys Schuytgraaf 1Eldenia 1
    28 september 08:30Eldenia JO13-2GWoezik JO13-5
    28 september 08:30Eldenia JO12-3DVC '26 JO12-2G
    28 september 08:30Eldenia JO13-3OVC '85 JO13-3G
    28 september 08:30Eldenia JO12-5OSC JO12-6
    28 september 08:30Eldenia JO12-2Woezik JO12-2
    28 september 08:30Arnhemse Boys JO10-3Eldenia JO10-1
    28 september 08:30Arnhemse Boys JO10-6GEldenia JO10-4
    28 september 08:30DIO '30 JO13-1Eldenia JO13-1G
    28 september 09:00EMM JO12-1Eldenia JO12-4
    28 september 09:00Eldenia JO8-4FC Bergh JO8-2
    28 september 09:45DTS '35 Ede JO11-3GEldenia JO11-2
    28 september 10:00Sc Westervoort G1Eldenia G1
    28 september 10:00DVOV JO11-2Eldenia JO11-1
    28 september 10:00Eldenia JO11-3DCS JO11-2
    28 september 10:00Eldenia JO11-4Fortissimo JO11-5G
    28 september 10:00Eldenia JO7-2Blauw Wit JO7-2
    28 september 10:00AVW '66 JO15-2Eldenia JO15-3
    28 september 10:00Juliana '31 JO9-1Eldenia JO9-2
    28 september 10:00Eldenia JO8-1SKV JO8-1
    28 september 10:00Eldenia JO12-1Spero JO12-2
    28 september 10:00Eldenia JO7-2DVV JO7-2
    28 september 10:15Elistha JO7-1Eldenia JO7-1
    28 september 10:15Jonge Kracht JO7-1Eldenia JO7-2
    28 september 10:30Eldenia JO7-1Jonge Kracht JO7-2
    28 september 10:30Lienden JO8-2Eldenia JO8-3
    28 september 10:30Spero JO9-2Eldenia JO9-1
    28 september 10:30SCP JO8-1Eldenia JO8-2
    28 september 10:45Elsweide JO7-1Eldenia JO7-1
    28 september 10:45Eldenia JO19-2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1
    28 september 11:00Eldenia JO7-1OVC '85 JO7-2
    28 september 11:00EMM JO10-2Eldenia JO10-3
    28 september 11:30Eldenia JO10-5DTS '35 Ede, JO10-7G
    28 september 11:30Eldenia JO10-2VDZ JO10-4
    28 september 11:30Eldenia JO9-3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-4
    28 september 11:30Eldenia JO9-4DVOL JO9-3
    28 september 12:00Redichem MO17-2Eldenia MO17-3
    28 september 12:30Spero MO13-1Eldenia MO13-1
    28 september 12:45SDOUC G1Eldenia G2
    28 september 12:45Eldenia MO15-1DVOV MO15-1
    28 september 12:45Eldenia JO17-2Redichem JO17-1
    28 september 12:45Eldenia MO17-1VVIJ MO17-1
    28 september 13:00Trekvogels JO15-1Eldenia JO15-1
    28 september 13:30OSC JO17-1Eldenia JO17-1
    28 september 14:30Eldenia MO17-2Woezik MO17-2
    28 september 15:15Eldenia JO17-4SML JO17-6
    28 september 15:15Eldenia JO19-1DIO '30 JO19-1
    28 september 15:15Eldenia JO15-2RKSV Driel JO15-1
    28 september 15:45RKHVV JO17-3Eldenia JO17-3
    28 september 16:15FC Eindhoven AV VR1Eldenia VR1
    29 september 09:30Eldenia 9Loo 4
    29 september 09:30VVO 3Eldenia 6
    29 september 09:30SV Gelders Eiland 2Eldenia 10
    29 september 09:30Eldenia 7VVLK 2
    29 september 10:30HAVO 3Eldenia 5
    29 september 11:30Eldenia VR3RKHVV VR2
    29 september 11:30Eldenia 3RKSV Driel 3
    29 september 11:30SC Bemmel 6Eldenia 4
    29 september 11:30Eldenia 2HAVO 2
    29 september 11:45Prinses Irene VR1Eldenia VR2
    29 september 14:30Eldenia 1VVZA 1
    30 september 20:00csv Apeldoorn O21-1Eldenia O21-1
    4 oktober 19:30Eldenia VR1De Paasberg VR1
    4 oktober 19:30Eldenia 45+1De Paasberg 45+1
    4 oktober 19:30Eldenia 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+2
    4 oktober 19:30Arnhemia 35+1Eldenia 35+2
    4 oktober 20:00Eldenia VR1Arnhemse Boys Schuytgraaf VR1
    4 oktober 20:00Eldenia 35+2De Paasberg 35+1
    4 oktober 20:00AZ 2000 - Elderveld 35+1Eldenia 35+1
    4 oktober 20:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4Eldenia 35+3
    4 oktober 20:10Eldenia 45+1Elistha 45+1
    4 oktober 20:30Eldenia 35+1MASV 35+1
    4 oktober 20:30Eldenia 35+3Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+5
    4 oktober 20:30Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2Eldenia 35+2
    4 oktober 20:30Eendracht Arnhem VR1Eldenia VR1
    4 oktober 20:30Orion 45+1Eldenia 45+1
    4 oktober 20:50Brakkenstein 45+1Eldenia 45+1
    4 oktober 21:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+1Eldenia 35+1
    5 oktober 08:30RKHVV JO11-3Eldenia JO11-3
    5 oktober 08:30Eldenia JO8-3Excelsior Z. JO8-2
    5 oktober 08:30Eldenia JO13-3SKV JO13-2
    5 oktober 08:30Eldenia JO12-4DVOL JO12-4
    5 oktober 08:30Eldenia JO13-2GVDZ JO13-3G
    5 oktober 08:30VDZ JO12-5Eldenia JO12-3
    5 oktober 08:30SCP JO8-2Eldenia JO8-2
    5 oktober 08:30Lunteren JO10-2Eldenia JO10-1
    5 oktober 08:30SV Otterlo JO11-2Eldenia JO11-4
    5 oktober 08:30SML JO8-4Eldenia JO8-4
    5 oktober 08:45Excelsior Z. JO9-2Eldenia JO9-4
    5 oktober 09:00GVA MO13-1Eldenia MO13-1
    5 oktober 09:15Elsweide JO7-1Eldenia JO7-1
    5 oktober 09:30Eldenia JO7-1Jonge Kracht JO7-2
    5 oktober 09:45RKSV Driel JO10-3Eldenia JO10-5
    5 oktober 09:45OVC '85 JO7-2Eldenia JO7-1
    5 oktober 10:00Eldenia JO12-1De Bataven JO12-1
    5 oktober 10:00Eldenia JO7-1Elistha JO7-1
    5 oktober 10:00Eldenia JO8-1Arnhemse Boys Schuytgraaf JO8-2
    5 oktober 10:00Eldenia JO14-1Sc Westervoort JO14-1
    5 oktober 10:00Eldenia JO11-2SV Otterlo JO11-1G
    5 oktober 10:00Groessen JO12-3GEldenia JO12-5
    5 oktober 10:00Eldenia JO11-1SML JO11-2
    5 oktober 10:15HAVO JO12-1GEldenia JO12-2
    5 oktober 10:15De Bataven JO10-3Eldenia JO10-4
    5 oktober 10:30Blauw Wit JO13-1Eldenia JO13-1G
    5 oktober 11:00Eldenia JO7-2Blauw Wit JO7-2
    5 oktober 11:00Kesteren JO17-1Eldenia JO17-2
    5 oktober 11:15Eldenia JO7-2DVV JO7-2
    5 oktober 11:15Spero JO15-1Eldenia JO15-1
    5 oktober 11:30Eldenia JO9-2Union JO9-1
    5 oktober 11:30Jonge Kracht JO7-1Eldenia JO7-2
    5 oktober 11:30Eldenia JO9-3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5
    5 oktober 11:30Eldenia JO9-1OBW JO9-2
    5 oktober 11:30Eldenia JO10-3OSC JO10-3
    5 oktober 11:30Eldenia JG1Barneveld JG1G
    5 oktober 11:30Eldenia JO10-2Sc Westervoort JO10-2
    5 oktober 12:00De Bataven JO15-3Eldenia JO15-4
    5 oktober 12:45DVV MO17-1Eldenia MO17-2
    5 oktober 12:45Eldenia JO15-3Arnhemia JO15-1
    5 oktober 12:45Eldenia MO17-3OVC '85 MO17-1
    5 oktober 12:45Eldenia G2SC Rheden G1
    5 oktober 13:00Elistha JO15-1Eldenia JO15-2
    5 oktober 13:00OVC '85 JO17-5GEldenia JO17-3
    5 oktober 13:15RKHVV MO15-1Eldenia MO15-1
    5 oktober 14:00Eldenia JO17-1Union JO17-1
    5 oktober 15:00SKV JO19-2Eldenia JO19-2
    5 oktober 15:00Brakkenstein JO19-1Eldenia JO19-1
    5 oktober 15:00Eldenia G1Doetinchem G1
    5 oktober 15:15Eldenia JO17-4DVOV JO17-3
    5 oktober 15:15Eldenia JO19-3VDZ JO19-4
    5 oktober 16:30Woezik MO17-1Eldenia MO17-1
    5 oktober 17:00Eldenia VR1Woezik VR1
    6 oktober 09:30Eldenia 8VDZ 4
    6 oktober 09:30Eldenia 5Jonge Kracht 5
    6 oktober 10:00Veluwezoom 3Eldenia 3
    6 oktober 10:00MASV 3Eldenia 2
    6 oktober 11:00UDI'19/CSU VR1Eldenia VR2
    6 oktober 11:30Arnhemse Boys Schuytgraaf 2Eldenia 4
    6 oktober 11:30De Bataven VR1Eldenia VR3
    6 oktober 11:30Eldenia 6DVV 3
    6 oktober 12:00Blauw Wit 5Eldenia 7
    6 oktober 12:00Eldenia 10Veluwezoom 4
    6 oktober 12:15DCS 8Eldenia 9
    12 oktober 08:30VDZ JO9-5GEldenia JO9-3
    12 oktober 08:30DTS '35 Ede JO13-7Eldenia JO13-3
    12 oktober 08:30DVOV JO10-3Eldenia JO10-2
    12 oktober 08:30AWC JO9-2Eldenia JO9-2
    12 oktober 08:30SML JO9-2Eldenia JO9-1
    12 oktober 08:30Bennekom JO11-2Eldenia JO11-2
    12 oktober 08:30Eldenia JO12-5DVOL JO12-3
    12 oktober 08:30Eldenia JO13-1GDe Treffers JO13-1
    12 oktober 08:30Bennekom JO8-2Eldenia JO8-1
    12 oktober 08:30Eldenia JO12-2DVOL JO12-2
    12 oktober 08:30Eldenia JO8-4DVC '26 JO8-2G
    12 oktober 08:30Eldenia JO12-3v.v. Dieren JO12-1
    12 oktober 09:45Groessen JO11-1Eldenia JO11-1
    12 oktober 09:45DVV JO14-2Eldenia JO14-1
    12 oktober 10:00Eldenia JO8-2Spero JO8-3
    12 oktober 10:00Eldenia JO15-1OSC JO15-1
    12 oktober 10:00Eldenia JO11-4Bennekom JO11-6
    12 oktober 10:00Eldenia JO11-3SV Basteom JO11-1G
    12 oktober 10:15De Bataven JO12-2Eldenia JO12-4
    12 oktober 10:30SDOO JO8-2Eldenia JO8-3
    12 oktober 10:45Eldenia JO19-2Redichem JO19-1
    12 oktober 10:45RKSV Driel JO10-2Eldenia JO10-3
    12 oktober 11:15Jonge Kracht JO7-2Eldenia JO7-1
    12 oktober 11:15DVOL JO12-1Eldenia JO12-1
    12 oktober 11:30Eldenia JO10-5OVC '85 JO10-4
    12 oktober 11:30Eldenia JO10-1Redichem JO10-1
    12 oktober 11:30Eldenia JO9-4SVHA JO9-2
    12 oktober 11:30Eldenia JO7-1OVC '85 JO7-2
    12 oktober 11:30Eldenia JO10-4DTS '35 Ede, JO10-7G
    12 oktober 11:45Elsweide JO7-1Eldenia JO7-1
    12 oktober 11:45VDZ JO15-2Eldenia JO15-3
    12 oktober 12:00Eldenia JO7-1Elistha JO7-1
    12 oktober 12:00Eldenia JO7-2Jonge Kracht JO7-1
    12 oktober 12:15Eldenia JO7-2Blauw Wit JO7-2
    12 oktober 12:30Angeren JO19-2Eldenia JO19-3
    12 oktober 12:30MASV JO13-3Eldenia JO13-2G
    12 oktober 12:30DVV JO7-2Eldenia JO7-2
    12 oktober 12:45Eldenia MO17-1Spartaan'20 MO17-1
    12 oktober 12:45Eldenia G2VRC G2
    12 oktober 12:45Eldenia JO15-4Angeren JO15-1
    12 oktober 12:45Eldenia MO17-2De Bataven MO17-1
    12 oktober 13:00Bennekom MO17-1Eldenia MO17-3
    12 oktober 13:30VDZ JO17-4Eldenia JO17-4
    12 oktober 13:30AZC G2Eldenia G1
    12 oktober 14:30ESA JO17-1Eldenia JO17-1
    12 oktober 14:30Rijnvogels, fc VR1Eldenia VR1
    12 oktober 14:30Eldenia JO17-2SML JO17-3
    12 oktober 15:15Eldenia JO15-2Sc Westervoort JO15-1
    12 oktober 15:15Eldenia JO19-1OSC JO19-1
    13 oktober 09:30Eldenia 9RKPSC 3
    13 oktober 09:30Eldenia 7Trekvogels 9
    13 oktober 10:00Elsweide 6Eldenia 8
    13 oktober 10:00Eendracht Arnhem 3Eldenia 10
    13 oktober 10:00Kilder VR1Eldenia VR3
    13 oktober 10:00DVV 4Eldenia 5
    13 oktober 11:30Eldenia 2Brakkenstein 2
    13 oktober 11:30Eldenia VR2Antibarbari VR1
    13 oktober 11:30Eldenia 4RKSV Driel 3
    13 oktober 12:00RKHVV 4Eldenia 6
    13 oktober 14:00Roda '46 1Eldenia 1
    15 oktober 20:30Fortissimo O21-1Eldenia O21-1
    18 oktober 19:30Eldenia 35+1MASV 35+1
    18 oktober 19:30Brakkenstein 45+1Eldenia 45+1
    18 oktober 19:30Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+5Eldenia 35+3
    18 oktober 19:50Eldenia 45+1Orion 45+1
    18 oktober 20:00Eldenia VR1De Paasberg VR1
    18 oktober 20:00Eldenia 35+3AZ 2000 - Elderveld 35+2
    18 oktober 20:00Arnhemia 35+1Eldenia 35+2
    18 oktober 20:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+1Eldenia 35+1
    18 oktober 20:10Eldenia 45+1De Paasberg 45+1
    18 oktober 20:30Eldenia 35+2De Paasberg 35+1
    18 oktober 20:30Eldenia 35+1AZ 2000 - Elderveld 35+1
    18 oktober 20:30Arnhemse Boys Schuytgraaf VR1Eldenia VR1
    18 oktober 20:30Elistha 45+1Eldenia 45+1
    18 oktober 20:30Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4Eldenia 35+3
    18 oktober 21:00Eldenia VR1Eendracht Arnhem VR1
    18 oktober 21:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2Eldenia 35+2
    19 oktober 08:30Pax JO8-2Eldenia JO8-4
    19 oktober 11:00ESA JO14-3Eldenia JO14-1
    19 oktober 11:45ST: Grol/ Longa '30 JG1GEldenia JG1
    19 oktober 14:30ESA JO19-4Eldenia JO19-3
    20 oktober 11:30Eldenia VR3SVO DCS/OBW VR1
rfwbs-slide