• JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 11:30Eldenia JO19-2 - Loo JO19-1Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.HAVO JO19-1G - Eldenia JO19-23 - 6
    18 mei.ESA JO19-2 - Eldenia JO19-24 - 1
  • Poulestanden Eldenia JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d1090140132727
    2GVA JO19-11171346271922
    3Angerlo Vooruit JO19-1116323829921
    4GSV '38 JO19-1105323230218
    5Eldenia JO19-2115152325-216
    6DVC '26 JO19-2115152132-1116
    7Sprinkhanen JO19-195132115615
    8De Paasberg JO19-1104242724313
    9Angeren JO19-1113262220211
    10Sc Westervoort JO19-1113081636-209
    11DCS JO19-2112181732-157
    12HC '03 JO19-1101181535-204

    Poulestanden Eldenia JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO19-232019726
    2Juliana '31 JO19-232019726
    3SML JO19-331021011-13
    4Aquila JO19-1310269-33

    Poulestanden Eldenia JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO19-211008533
    2RKSV Driel JO19-111003033
    3Dierense Boys JO19-111003123
    4Advendo '57 JO19-100000000
    5SV Otterlo JO19-100000000
    6SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d00000000
    7SP Teuge JO19-100000000
    8Woezik JO19-300000000
    9Angerlo Vooruit JO19-1100113-20
    10Beuningse Boys JO19-2100158-30
    11SC Valburg JO19-1100103-30

    Poulestanden Eldenia JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Orion JO19-21070341182321
    2SC Valburg JO19-11061340221819
    3GVA JO19-1960348183018
    4Elistha JO19-1105233030017
    5Loo JO19-1104422119216
    6De Paasberg JO19-1105142137-1616
    7Eldenia JO19-2104152336-1313
    8HAVO JO19-1G103342833-512
    9Angeren JO19-1102442226-410
    10ESA JO19-292342030-109
    11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1102351521-69
    12SML JO19-4101271332-195

    Poulestanden Eldenia JO19-2 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo '57 JO19-111008083
    2Dierense Boys JO19-111004133
    3RKSV Driel JO19-111002023
    4Woezik JO19-311006513
    5SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d100156-10
    6Eldenia JO19-2100102-20
    7SP Teuge JO19-1100114-30
    8SV Otterlo JO19-1100108-80
rfwbs-slide