• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • JO19-2 Veld Zaterdag man

  • Eldenia JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 17:00Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1 - Eldenia JO19-2Sportpark De Schuytgraaf
    16 mrt. 15:15Eldenia JO19-2 - GVA JO19-1Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Eldenia JO11-1 - OVC'85 JO11-15 - 2
    17 feb.Eldenia JO9-3 - ESA JO9-43 - 1
    17 feb.Eldenia JO19-2 - Jonge Kracht JO19-22 - 3
    17 feb.Eldenia JO15-2 - Eldenia JO14-18 - 0
    17 feb.Eldenia JO19-1 - Trkvogels JO19-13 - 2
    24 feb.SC Rheden JO19-1 - Eldenia JO19-25 - 1
    25 feb.Sportschool Ali Ibrahim - Sportschool Ali Ibrahim0 - 0
    2 mrt.Eldenia JO19-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-13 - 6
  • Poulestanden Eldenia JO19-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO19-2761034112319
    2SC Valburg JO19-174122291313
    3SDOO JO19-174121914513
    4Arnhemia JO19-174031913612
    5Woezik JO19-373131110110
    6Spero JO19-473041518-39
    7Beuningse Boys JO19-171241529-145
    8VDZ JO19-37007738-310

    Poulestanden Eldenia JO19-2 ( 2e klasse (2e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSC JO19-276011741318
    2Bennekom JO19-2631224101410
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-163121513210
    4SC Bemmel JO19-263121513210
    5Eldenia JO19-273041531-169
    6SVHA JO19-17223201918
    7SML JO19-272141321-87
    8SCW '23 JO19-161051927-83

    Poulestanden Eldenia JO19-2 ( 2e klasse (3e fase) 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rheden JO19-1330012579
    2De Paasberg JO19-132019726
    3SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-121109634
    4FC Bergh JO19-111004133
    5Angerlo Vooruit JO19-121014403
    6csv Apeldoorn JO19-1210146-23
    7Eldenia JO19-23102912-33
    8VDZ JO19-1302179-22
    9GVA JO19-13012611-51
    10RKHVV JO19-2100145-10
    11Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1100102-20

    Poulestanden Eldenia JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO JO19-300000000
    2Columbia JO19-200000000
    3CSV'28 JO19-300000000
    4Doetinchem JO19-1JM00000000
    5DVC Dedemsvaart JO19-300000000
    6ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-200000000
    7DZC '68 JO19-400000000
    8EFC '58 JO19-2JM00000000
    9GVV Eilermark JO19-100000000
    10Eldenia JO19-200000000
    11vv Ewijk JO19-100000000
    12Haarle JO19-100000000
    13Jonge Kracht JO19-200000000
    14Keijenburgse Boys JO19-100000000
    15Koninklijke UD JO19-100000000
    16Longa '30 JO19-200000000
    17S.V. Losser JO19-400000000
    18MVV'29 JO19-2G00000000
    19Sp. Neede JO19-100000000
    20Orion JO19-400000000
    21De Paasberg JO19-100000000
    22SJO HSC - Buurse JO19-300000000
    23Sparta Nijkerk JO19-200000000
    24Stroe JO19-100000000
    25SVI JO19-3JM00000000
    26SVVN JO19-100000000
    27Voorwaarts T JO19-200000000
    28Vorden JO19-200000000

    Poulestanden Eldenia JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO19-211007163
    2Voorwaarts T JO19-211007163
    3Sparta Nijkerk JO19-211006153
    4Keijenburgse Boys JO19-111005233
    5Epe JO19-211004133
    6Quick '20 JO19-511004133
    7Doetinchem JO19-1JM11003123
    8DVC Dedemsvaart JO19-311003123
    9Eldenia JO19-211003123
    10Jonge Kracht JO19-211002023
    11S.V. Losser JO19-411005413
    12vv Ewijk JO19-111002113
    13SJO HSC - Buurse JO19-311002113
    14Stroe JO19-111005503
    15Haarle JO19-111001103
    16Elsweide JO19-100000000
    17De Paasberg JO19-100000000
    18Columbia JO19-210015500
    19SVVN JO19-110011100
    20GVV Eilermark JO19-1100145-10
    21BWO JO19-3100112-10
    22Orion JO19-4100112-10
    23Bennekom JO19-2100113-20
    24CSV'28 JO19-3100113-20
    25DZC '68 JO19-4100113-20
    26ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-2100102-20
    27Vorden JO19-2100125-30
    28MVV'29 JO19-2G100114-30
    29SVI JO19-3JM100114-30
    30EFC '58 JO19-2JM100116-50
    31Koninklijke UD JO19-1100117-60
    32Sp. Neede JO19-1100117-60

    Poulestanden Eldenia JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 1/8 finale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk JO19-211007163
    2Quick '20 JO19-511004133
    3Doetinchem JO19-1JM11004223
    4SJO HSC - Buurse JO19-311003123
    5DVC Dedemsvaart JO19-311003213
    6Jonge Kracht JO19-211003213
    7Voorwaarts T JO19-211002113
    8vv Ewijk JO19-111002203
    9Elsweide JO19-110012200
    10Eldenia JO19-2100123-10
    11Haarle JO19-1100123-10
    12Epe JO19-2100112-10
    13Longa '30 JO19-2100124-20
    14Keijenburgse Boys JO19-1100113-20
    15S.V. Losser JO19-4100114-30
    16Stroe JO19-1100117-60