• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 10:00Eldenia JO11-1 - De Bataven JO11-1Sportpark Elden
    30 nov. 09:45DCS JO11-1 - Eldenia JO11-1Sportpark Hengelder
    7 dec. 10:00Eldenia JO11-1 - DVC'26 JO11-1GSportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.SC Rheden JO11-1G - Eldenia JO11-112 - 6
    16 nov.Eldenia JO11-1 - De Paasberg JO11-112 - 2
  • Poulestanden Eldenia JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Rheden JO11-1G770052124021
    2Eldenia JO11-1860257391818
    3RKHVV JO11-2860242311118
    4DVC'26 JO11-1G851235211416
    5SML JO11-2750237241315
    6De Bataven JO11-163032425-19
    7DVOV JO11-282153132-17
    8Angerlo Vooruit JO11-172051655-396
    9Groessen JO11-171242232-105
    10Robur et Velocitas JO11-151132328-54
    11DCS JO11-171151832-144
    12De Paasberg JO11-181072551-263

    Poulestanden Eldenia JO11-1 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO11-13300298219
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-332011218-66
    3Spero JO11-23102181443
    4ESA JO11-23003524-190

    Poulestanden Eldenia JO11-1 (B4210 Onder 11 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 JO11-11100171163
    2DIO '30 JO11-11100130133
    3NEO JO11-111009273
    4De Graafschap JO11-211008173
    5Jonge Kracht jo11-111008173
    6De Treffers JO11-1110010463
    7Tubantia JO11-111009363
    8Bennekom JO11-111007163
    9WVF JO11-111006153
    10Dos Kampen JO11-111007343
    11CSV'28 JO11-211006243
    12DVV JO11-111005143
    13Enter JO11-111007433
    14OSC JO11-111007433
    15Unicum JO11-111005233
    16Activia JO11-111004223
    17Bon Boys JO11-111004223
    18Excelsior '31 JO11-111004223
    19HHC Hardenberg JO11-111004223
    20FC Horst JO11-111004223
    21csv Apeldoorn JO11-111003123
    22Nunspeet JO11-111003213
    23VVOG JO11-111002113
    24DVOV JO11-111001013
    25SJO ZZC JO11-111005503
    26VIOD JO11-111004403
    27PH JO11-111003303
    28RKHVV JO11-100000000
    29Eerbeekse Boys JO11-110015500
    30FC Dinxperlo JO11-110014400
    31DES JO11-110013300
    32Hattem JO11-1100123-10
    33Zeewolde JO11-1100112-10
    34OVC '85 JO11-1100101-10
    35SJO FC Dalfsen JO11-1100124-20
    36Sparta E. JO11-1100124-20
    37Sparta Nijkerk JO11-2100124-20
    38FC Trias JO11-1100124-20
    39FC Zutphen JO11-1G100124-20
    40Voorwaarts T JO11-1100113-20
    41Eldenia JO11-1100147-30
    42Juventa '12 JO11-1100147-30
    43DSV '61 JO11-1100125-30
    44SV Zwolle JO11-1100137-40
    45Sc. Overwetering JO11-1100126-40
    46VDZ JO11-2100115-40
    47Rohda Raalte JO11-1100116-50
    48Union JO11-11001410-60
    49Victoria '28 JO11-1100139-60
    50Lunteren JO11-1100117-60
    51Losser, JO11-1G100129-70
    52SP Lochem JO11-1100118-70
    53SCE JO11-1100118-70
    54Woezik JO11-11001013-130
    55Quick '20 JO11-2G1001117-160
rfwbs-slide