• vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip
    in Arnhem en omstreken

  • Eldenia MO19-1

  • Eldenia MO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 jun. 15:00Eldenia MO19-1 - Meern De MO19-1Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mei.DSS MO19-1 - Eldenia MO19-13 - 2
    21 mei.Eldenia MO19-1 - Harkemase Boys MO19-11 - 1
  • Poulestanden Eldenia MO19-1 (229 Meiden Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UVV MO19-1211731105376854
    2Saestum MO19-122134572353743
    3ADO '20 MO19-120124470363440
    4Fortuna'54 MO19-119104546321434
    5Hapert MO19-121104739221734
    6Bilt De FC MO19-1229585053-332
    7Harkemase Boys MO19-11786359312830
    8DSS MO19-1197393346-1324
    9Meern De MO19-12051143761-2416
    10Baronie MO19-12151153388-5516
    11Eldenia MO19-12133154080-4012
    12OJC ROSMALEN MO19-11930162487-639