• Eldenia JO12-1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 10:15De Bataven JO12-1 - Eldenia JO12-1Sportpark Walburgen
    30 nov. 10:00Eldenia JO12-1 - DVOL JO12-1Sportpark Elden
    7 dec. 10:00OSC JO12-2 - Eldenia JO12-1Sportpark Nieuw Balveren
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Eldenia JO12-1 - OSC JO12-25 - 4
    16 nov.Spero JO12-2 - Eldenia JO12-13 - 7
  • Poulestanden Eldenia JO12-1 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO12-13300206149
    2Spero JO12-2320114776
    3Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-231025503
    4RKHVV JO12-23003223-210

    Poulestanden Eldenia JO12-1 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO12-1541027111613
    2OSC JO12-26303272169
    3De Bataven JO12-163032024-49
    4Spero JO12-262132029-97
    5DVOL JO12-151041625-93

    Poulestanden Eldenia JO12-1 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg JO12-11100170173
    2Orion JO12-11100110113
    3DVS'33 Ermelo JO12-111009363
    4Bon Boys JO12-111007253
    5HTC JO12-111006153
    6RKSV Driel JO12-111009543
    7Tubantia JO12-111007433
    8Robur et Velocitas JO12-111005233
    9MASV JO12-111003033
    10OVC '85 JO12-111003123
    11CSV'28 JO12-111002023
    12WVF JO12-111007613
    13Rigtersbleek JO12-111004313
    14DVV JO12-110103301
    15DZC '68 JO12-110103301
    16SDC Putten JO12-110102201
    17Unicum JO12-110102201
    18Be Quick Z. JO12-110101101
    19SP Teuge JO12-110101101
    20SJO FC Dalfsen JO12-1100167-10
    21SDC '12 JO12-1100134-10
    22Eldenia JO12-1100113-20
    23SVI JO12-1100102-20
    24De Tubanters 1897 JO12-1100147-30
    25Epe JO12-1G100125-30
    26VDZ JO12-1100103-30
    27Beuningse Boys JO12-1100159-40
    28FC Trias JO12-1G100127-50
    29Rohda Raalte JO12-1G100116-50
    30V.V. Barneveld JO12-1100139-60
    31RKHVV JO12-11001011-110
    32Juventa '12 JO12-11001017-170
rfwbs-slide