• Eldenia Dames 1 Veld Zondag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 14:30Trekvogels VR1 - Eldenia VR1Sportpark De Kwakkenberg
    2 dec. 14:30Eldenia VR1 - Bavel VR1Sportpark Elden
    9 dec. 13:00SVO Fortuna'54 VR1 - Eldenia VR1Sportpark Mijn Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.DSE VR1 - Eldenia VR12 - 6
    18 nov.Eldenia VR1 - Maarssen VR14 - 0
  • Poulestanden Eldenia VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia VR188004183324
    2Nooit Gedacht VR184222019114
    3Trekvogels VR184132012813
    4Prinses Irene VR184132218413
    5ST Someren/NWC VR184041716112
    6Maarssen VR183321515012
    7DSE VR183232214811
    8Bavel VR183231515011
    9Rigtersbleek VR18224820-128
    10SVO Fortuna'54 VR182151320-77
    11SV Venray VR182151019-97
    12Buitenveldert sc. VR281161138-274

    Poulestanden Eldenia VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Witkampers VR1330012399
    2Orion VR132017526
    3Eldenia VR13102111103
    4VDZ VR13003213-110
rfwbs-slide