• Eldenia 10 VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 11:00VDZ 5 - Eldenia 10Sportpark 't Cranevelt
    16 feb. 11:30Eldenia 10 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Eldenia 10 - VDZ 58 - 0
    19 jan.Columbia 7 - Eldenia 102 - 5
  • Poulestanden Eldenia 10 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 1011008083
    2Sc Westervoort 511009273
    3Union 511007163
    4Alverna 211006063
    5DIO '30 211005053
    6Eldenia 1011004133
    7SCE 511004133
    8Columbia 711003033
    9Krayenhoff 311005323
    10Spero 911005323
    11Apeldoornse Boys 511004223
    12SCP 411004223
    13Victoria Boys 511004223
    14SV Gelders Eiland 311003123
    15AWC 811002023
    16WSV 711005413
    17Leones 511004313
    18Orion 1211004313
    19Spero 711003213
    20Trekvogels 911003213
    21Heumen 211002113
    22UHC 411003303
    23WSV 911002203
    24SV Gelders Eiland 200000000
    25Spero 800000000
    26WWNA 400000000
    27ST: DSZ/Leones 310013300
    28v.v. Dieren 310012200
    29GSV '38 3100145-10
    30DIO '30 3100134-10
    31NEC 3100134-10
    32AWC 9100123-10
    33Woezik 9100123-10
    34Elistha 2100112-10
    35DVV 6100135-20
    36DVV 5100135-20
    37Alverna 5100124-20
    38Angerlo Vooruit 3100124-20
    39V.V. Barneveld 2100124-20
    40DVV 7100113-20
    41Woezik 8100102-20
    42SC Millingen 4100114-30
    43UHC 5100114-30
    44De Bataven 8100103-30
    45Orion 8100105-50
    46Nijmegen 5100117-60
    47DVV 10100106-60
    48CHRC 3100129-70
    49CHRC 2100108-80

    Poulestanden Eldenia 10 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heumen 211005053
    2Leones 511004043
    3Eldenia 1011005233
    4Union 511005323
    5Krayenhoff 311004223
    6SCP 411003123
    7WSV 911004313
    8UHC 411002113
    9Victoria Boys 511001103
    10Alverna 200000000
    11Apeldoornse Boys 500000000
    12DIO '30 200000000
    13Orion 1200000000
    14Spero 1000000000
    15Trekvogels 900000000
    16WSV 700000000
    17SV Gelders Eiland 210011100
    18WWNA 4100134-10
    19Sc Westervoort 5100112-10
    20Spero 7100135-20
    21SCE 5100124-20
    22AWC 8100113-20
    23Columbia 7100125-30
    24Spero 9100104-40
    25SV Gelders Eiland 3100105-50

    Poulestanden Eldenia 10 (B1680 Mannen beker reserve zondag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alverna 200000000
    2Apeldoornse Boys 500000000
    3DIO '30 200000000
    4Eldenia 1000000000
    5Heumen 200000000
    6Krayenhoff 300000000
    7Leones 500000000
    8Orion 1200000000
    9SCP 400000000
    10Spero 1000000000
    11Trekvogels 900000000
    12UHC 400000000
    13Union 500000000
    14Victoria Boys 500000000
    15WSV 900000000
    16WSV 700000000

    Poulestanden Eldenia 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia 103300166109
    2SML 432019816
    3Elsweide 631029723
    4MASV 63003316-130

    Poulestanden Eldenia 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2SV Gelders Eiland 2108024193224
    3Eldenia 101180354203424
    4MASV 71071232201222
    5Veluwezoom 4117043333021
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4115063128315
    8SML 5103161929-1010
    9DVV 8113172338-1510
    10VDZ 5102171347-347
    11v.v. Dieren 4112181733-167
    12OVC '85 2112092162-416
rfwbs-slide