• >AANMELDEN

    vv ELDENIA
    Al ruim 75 jaar een begrip in
    Arnhem en omstreken

  • Eldenia 10 VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 09:30Eldenia 10 - Spero 12Sportpark Elden
    26 sep. 09:30Eldenia 10 - SC Doesburg 4Sportpark Elden
    3 okt. 10:30SML 4 - Eldenia 10Sportpark De Bakenberg
    10 okt. 09:30Eldenia 10 - OVC '85 2Sportpark Elden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 sep.Eldenia HR1 - Rheden HR17 - 2
    14 sep.Eldenia VR1 - Victoria Boys VR13 - 2
    12 sep.Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 - Eldenia 101 - 1
    7 sep.Eldenia HR1 - DIOSA HR1
    5 sep.Eldenia VR2 - Victoria Boys VR20 - 0
    5 sep.Eldenia 10 - RKSV Driel 35 - 2
  • Poulestanden Eldenia 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angerlo Vooruit 700000000
    2v.v. Dieren 200000000
    3Dierense Boys 300000000
    4SC Doesburg 400000000
    5Eendracht Arnhem 400000000
    6Eldenia 900000000
    7Eldenia 1000000000
    8MASV 800000000
    9OVC '85 200000000
    10SML 400000000
    11Veluwezoom 300000000
    12VVO 400000000

    Poulestanden Eldenia 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhemse Boys Schuytgraaf 221106154
    2Eldenia 1021106334
    3RKSV Driel 3201147-31
    4Spero 12201127-51